Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Provozovatel

ŠTRUNC, s.r.o.
Tlustice 215
268 01, Hořovice
Česká republika

Tel.: 775 608 203


Magformers Dinosauři

Obsahuje těchto 65 dílků: 18x čtverec, 10x trojúhelník, 8x vysoký trojúhelník, 4x kosočtverec, 4x obdélník, 4x lichoběžník, 4x výseč, 2x oblouk, 4x obdélníček, 4x výseč mezikruží, 2x superoblouk

Více detailů


2 565 Kč vč. DPH

63117

U všech dílků je vždy jedna strana khaki zelená a druhá hnědá (bifaciální barevné provedení). Balení obsahuje rovněž 10 velkoformátových listů s předlohami pro stavění různých druhů kdysi skutečně žijících dinosaurů. Na každé kartě je také vyobrazena pravděpodobná skutečná podoba, vyznačen areál někdejšího geografického rozšíření i přibližná doba, ve které byl na Zemi tento druh hojný a některé další základní informace (stravovací strategie, apod.).

Počet a kombinace obsažených dílků není nikterak slabou municí a tak kromě (nejen vyobrazených) dinosaurů lze z této stavebnice snadno budovat i celou škálu klasických staveb odpovídajících uvedené skladbě dílků. Vzhledem k barevné kombinaci dílků je tato sada vhodná např. pro vozidla, lodě či stavby a předměty zahrnující vojenskou tematiku či zemědělství:) Pro zajímavě rozšířené možnosti postačí v budoucnu přikoupit pár drobných doplňků (např. kolečka, jednokolečka, klouby, vrtule, anteny, pod...) a z Dinosaurů se rázem stává plnohodnotná sada vyšší střední kategorie.

Rozměr balení: 56x38x6 cm

Košík  

(prázdný)

Nejprodávanější

Prozatím nejsou žádné nejprodávanější produkty