Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Provozovatel

ŠTRUNC, s.r.o.
Tlustice 215
268 01, Hořovice
Česká republika

Tel.: 775 608 203


Magformers XL Cruiser - Stavební auto


1 851 Kč vč. DPH

63080

Obsahuje celkem 27 dílků:

8 čtverců
6 trojúhelníků
2 lichoběžníky
5 obdélníků
6 kosočtverců
2 podvozky s kolečky
speciální ramena pro lopatu buldozeru
blikající / pípající stříšku
figurku stylového stavaře

XL Cruiser - Stavební auto obsahuje 27 žlutých a oranžových magnetických dílků se stříbrnou konturou a navíc i speciální ramena pro lopatu buldozeru, blikající / pípající stříšku plus volně nastavitelnou figurku stylového stavbaře s helmou a magnetickými příchytkami v rukou a botách.

Stříška s bezpečnostními světly a zvukovým signálem je dodávána s již zabudovanou baterií. Stříška svítí a pípá jen po omezenou kratší dobu po zmáčknutí spínače.
Z jediného balení lze postavit desítky různých variací stavebních aut a strojů, vše záleží jen na fantazii malého tvořitele.

Díky přítomnosti doplňkových plastových dílků je Stavební auto doporučováno až dětem od věku 3 let (užití samotných magnetických dílků Magfrormers nejsou věkem dítěte dle bezpečnostních atestů nijak omezeny). Vnitřní rozměry tenčích "chromovaných" čtverců jsou o něco menší, než u klasických dílků Magformers a těmto rozměrům odpovídají i v tomto balení použitá kolečka. Naše samostatně prodejná kolečka Magformers, otočné panely nebo panely ABC tedy do těchto specifických čtverců z XL Cruiseru vsadit nelze.

Rozměry balení: 41,2 x 28 x 7,2 cm ~ Váha: 900 g

Košík  

(prázdný)

Nejprodávanější

Prozatím nejsou žádné nejprodávanější produkty